III LIGA

Wyniki 29. kolejki:


CRACOVIA II – ChKS CHEŁMIANKA 1:2 (Zaucha 9 – Kotowicz 69, Giletycz 90+4).

KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI – PODHALE NOWY TARG 0:1 (Serafin 50).

PODLASIE BIAŁA PODLASKA – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 1:0 (Wojczuk 49).

ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI – WISŁOKA DĘBICA 2:6 (Kalita 4, Fiedeń 50 – Fedan 13, Siedlik 28, 40, 57, D. Kamiński 72, Palonek 90).

ŁKS ŁAGÓW – WISŁA SANDOMIERZ 2:1 (Imiela 40 karny, Balotelli 58 – Stańczyk 90).

STAL STALOWA WOLA – HETMAN ZAMOŚĆ 5:0 (Chorolskyj 38, Misgtrzyk 45 karny, Mroziński 60, 83 Płonka 81).

Mecze: Avia Świdnik – Jutrzenka Giebułtów, Wisła Puławy – Siarka Tarnobrzeg, Sokół Sieniawa – Lewart Lubartów i Stal Kraśnik – KS Wiązownica nie odbyły się z powodu złego stanu boisk. KORONA II KIELCE – pauza.

Wyniki 30. kolejki:

ChKS CHEŁMIANKA – STAL SW 0:1 (Mroziński 18)

JUTRZENKA – PODLASIE 2:4 (Majcherczyk 2, Zeszczuk 73 – Kocoł 11, Kobza 27, Silczuk samobójcza 36, Mierzwiński 71).

PODHALE – STAL K. 1:1 (Molis 45 – Dyszy 78).

SIARKA – SOKÓŁ 2:1 (Janeczko 8 karny, Bałdyga 69 – Bierzało samobójcza 89).

KORONA II – AVIA 0:3 (Mykytyn 36, Darmochwał 56, Białek 58).

WISŁA S. – WISŁA P. 1:4 (Tyl 56 karny – Jurewicz 6 samobójcza, Drozdowicz 29, 53, 90).

KS WIĄZOWNICA – ŁKS ŁAGÓW 0:2 (Imiela 8, Mydlarz 61).

LEWART – ORLĘTA 3:0 (Żelisko 9, 27, Nowak 90).

WISŁOKA – CRACOVIA II 3:1 (Fedan 24 karny, 31, Rębisz 35 – Nowicki 36).

HETMAN – pauza.

Mecz Wólczanka – KSZO 1929 nie odbył się z powodu złego stanu boiska.

Tabela
1. Wisła Puławy 26 66 21-3-2 75-21
2. Sokół Sieniawa 28 55 16-7-5 48-25
3. Stal Stalowa Wola 28 50 16-2-10 51-30
4. Podhale Nowy Targ 28 49 14-7-7 42-31
5. Wisłoka Dębica 28 47 13-8-7 48-29
6. CHEŁMIANKA CHEŁM 28 46 14-4-10 46-36
7. ŁKS Łagów 29 46 13-7-9 44-40
8. Wisła Sandomierz 29 44 12-8-9 42-41
9. Avia Świdnik 27 44 12-8-7 55-28
10. Siarka Tarnobrzeg 28 43 12-7-9 46-37
11. Wólczanka Wólka Pełkińska 27 43 13-4-10 49-34
12. KSZO 1929 Ostrowiec Św. 27 41 13-2-12 42-32
13. Podlasie Biała Podlaska 28 34 10-4-14 42-65
14. Cracovia II 29 33 9-6-14 33-37
15. Lewart Lubartów 28 33 7-12-9 33-31
16. Stal Kraśnik 28 32 8-8-12 33-37
17. KS Wiązownica 27 32 9-5-14 38-58
18. Orlęta Radzyń Podlaski 29 31 9-4-16 41-59
19. Korona II Kielce 28 27 8-3-17 38-60
20. Jutrzenka Giebułtów 27 17 4-5-18 30-72
21. Hetman Zamość 28 7 1-4-23 20-93

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here