III LIGA

Wyniki 32. kolejki:


ChKS CHEŁMIANKA – AVIA ŚWIDNIK 3:2 (Bonin, Wójcik 12, Brzozowski 40 – Białek 44, Darmochwał 80).

HETMAN ZAMOŚĆ – PODLASIE BIAŁA PODLASKA 1:4 (Chyrchała 24 – Golba 32, Zabielski 39, Wojczuk 60, Chmielewski 90 karny).

KORONA II KIELCE – KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI 0:3 (Stanisławski 16 karny, 83, Zaklika 44).

JUTRZENKA GIEBUŁTÓW – WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA 2:2 (Zawadzki 1, Majcherczyk 41 – Wrona 40, Matofij 90).

PODHALE NOWY TARG – ŁKS ŁAGÓW 2:1 (Tkocz 18, Surmiak 84 – Balotelli 90).

STAL KRAŚNIK – WISŁA PUŁAWY 1:1 (Mażysz 74 – Paluchowski 10).

KS WIĄZOWNICA – SOKÓŁ SIENIAWA 0:2 (Purcha 5 karny, 71 karny).

WISŁA SANDOMIERZ – ORLĘTA RADZYŃ PODLASKI 2:1 (Tyl 69, Stańczyk 84 – Kobiałka 28).

LEWART LUBARTÓW – STAL STALOWA WOLA 1:2 (Nowak 29 – Płonka 77, Mroziński 90).

CRACOVIA II – SIARKA TARNOBRZEG 0:0.

WISŁOKA DĘBICA – pauza.

Wyniki 33. kolejki:

PODLASIE – CHEŁMIANKA 1:1 (Zabielski 23 – Brzozowski 90+2).

JUTRZENKA – PODHALE 1:2 (Kubiak 86 – Serafin 13, Dynarek 28).

WÓLCZANKA – KORONA II 1:3 (Wrona 43 – Piróg 17, Bielka 27, Lisowski 90 karny).

KSZO 1929 – HETMAN 6:0 (Bayramov 12, 45, Szatała 63 samobójcza, Paluch 64, 67, Smuczyński 72).

AVIA – WISŁOKA 2:0 (Maluga 4, Białek 90).

CRACOVIA II – WISŁA S. 6:2 (Strózik 8, 69, Budziński 38, 61, Vestenicky 45 karny, Wiśniewski 54 – Zawiślak 26, Matuszewski 59).

ORLĘTA – WIĄZOWNICA 4:0 (Maj 10, 23, 59, Kuźma 85).

SOKÓŁ – STAL K. 2:2 (Purcha 27, Ochał 61 – Dyszy 31, Zawierucha 66).

STAL SW – SIARKA 4:0 (Mroziński 46, 79, Mistrzyk 64 karny, Wojtak 90).

WISŁA P. – ŁAGÓW 3:1 (Paluchowski 37, Drozdowicz 68, Cyfert 77 – Imiela 15 karny).

LEWART – pauza.

Tabela
1. Wisła Puławy 30 74 23-5-2 80-23
2. Sokół Sieniawa 32 62 18-8-6 54-28
3. Podhale Nowy Targ 31 58 17-7-7 47-33
4. Stal Stalowa Wola 31 57 18-3-10 57-31
5. CHEŁMIANKA CHEŁM 31 51 15-6-10 50-39
6. Avia Świdnik 30 50 14-8-8 66-31
7. Wisłoka Dębica 30 48 13-9-8 48-31
8. KSZO 1929 Ostrowiec Św. 30 47 15-2-13 53-35
9. Siarka Tarnobrzeg 31 47 13-8-10 47-41
10. ŁKS Łagów 32 47 13-8-11 47-46
11. Wisła Sandomierz 32 47 13-8-11 46-50
12. Wólczanka Wólka Pełkińska 30 44 13-5-12 52-40
13. Podlasie Biała Podlaska 31 41 12-5-14 50-67
14. Lewart Lubartów 31 39 9-12-10 36-33
15. Cracovia II 32 37 10-7-15 39-40
16. KS Wiązownica 32 35 10-5-17 40-66
17. Stal Kraśnik 32 35 8-11-13 38-43
18. Orlęta Radzyń Podlaski 32 34 10-4-18 46-62
19. Korona II Kielce 31 30 9-3-19 41-67
20. Jutrzenka Giebułtów 30 21 5-6-19 36-78
21. Hetman Zamość 31 7 1-4-26 21-110

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here