Integracja na kajakach

Kolejna doroczna letnia impreza integracyjna stowarzyszenia „Krasnostawianie” za nami. – W tym roku wybierając trasę kajakowego spływu postanowiliśmy skorzystać z uroków Roztocza, przepięknej bliskiej nam krainy geograficznej, która łączy Wyżynę Lubelską z Podolem – relacjonuje Marcin Wilkołazki ze stowarzyszenia „Krasnostawianie”.


Wodna wyprawa rozpoczęła się w miejscowości Obrocz, a następnie po pokonaniu kilku kilometrów rzeki Wieprz i przekroczeniu Zalewu Rudka w Zwierzyńcu, uczestnicy spływu dopłynęli do miejscowości Bagno. – Trasa spływu była łagodna, malownicza, charakteryzująca się licznymi meandrami oraz wąskim i płytkim korytem o leniwym nurcie – mówi Wilkołazki.

– Po fizycznych zmaganiach z wodą na drugą część imprezy, czyli grill z ogniskiem przenieśliśmy się do gospodarstwa agroturystycznego ,,AN-DA” położonego w małej malowniczej wsi Gliniska w gminie Łopiennik Górny – dodaje.

Pogoda dopisała, frekwencja również, w imprezie wzięło udział prawie 40 osób. Przy organizacji spływu stowarzyszenie uzyskało wsparcie ze strony klubu LMKS Zapasy oraz MOSiRu w Krasnymstawie. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here