Intencje na fundusz „Idę z Tobą”

Choć w tym roku Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę będzie miała nieco inną formę niż dotychczas, to nie zmienia się idea pielgrzymowania i zanoszenia do stóp Matki Boskiej swoich próśb. Ci, którzy nie mogą wybrać się na fizyczną wędrówkę, mogą przekazać swoje intencje poprzez fundusz „Idę z Tobą”. Od 27 lipca do 3 sierpnia będzie działał sekretariat pielgrzymki, gdzie można złożyć intencje.


Od poniedziałku, 27 lipca przed Archikatedrą Lubelską czynny będzie sekretariat pielgrzymki. Codziennie, do 3 sierpnia, w godzinach 10-17 można będzie tam przekazać duchowe intencje, o które wznoszone będą modlitwy na szlaku na Jasną Górę, a następnie przekazane przed tron Matki Boskiej Częstochowskiej. Intencje składać można także bezpośrednio, wpłacając kwotę na konto: 20 1240 1503 1111 0010 1057 3012 Pielgrzymka Archidiecezji Lubelskiej, ul. Wyszyńskiego 2, 20-950 Lublin tytułem: darowizna na fundusz solidarnościowy. Tutaj też należy zostawić intencje, które każdego dnia pielgrzymki będą włączane do modlitw.

Tegoroczna, 42. pielgrzymka wyruszy wyjątkowo 4 sierpnia. Pątnicy mogli zapisywać się na poszczególne dni wędrówki u księży przewodników. Sztafetowy charakter pielgrzymki wynika z obostrzeń związanych z koronawirusem. Wszelkie aktualności pielgrzymkowe dostępne są na stronie: www.pielgrzymka.lublin.pl. MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here