Internauci jeszcze mogą głosować

Nie 26 marca, ale cztery tygodnie później, 22 kwietnia odbędzie się Gala XX Jubileuszowej edycji Konkursu „O Kryształową Cegłę” na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy Unii Europejskiej. – Z uwagi na pandemię COVID-19 i związane z nią ograniczenia ponownie zmuszeni jesteśmy do przesunięcia finałowej gali – mówi inż. Kazimierz Widysiewicz, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konkursu i prezes PTM Lublin.


Termin gali przesuwany jest już po raz kolejny. Pierwotnie uroczystość miała odbyć się w połowie grudnia ubiegłego roku. – Z uwagi na obostrzenia członkom kapituły udało się wówczas dokonać wizji lokalnej i ocenić jedynie zgłoszone w konkursie obiekty z Podkarpacia oraz część obiektów z Lublina. Ponadto do 31 grudnia przedłużyliśmy też czas na zgłoszenia kolejnych obiektów do konkursu – tłumaczy inż. Kazimierz Widysiewicz, przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Konkursu i prezes PTM Lublin.

Druga, jesienna fala pandemii zmobilizowała także organizatorów konkursu do rozszerzania działań. – Wprowadziliśmy nową, atrakcyjną dla użytkowników Internetu formułę „Plebiscyt Internautów”, celem wyłonienia najlepszych inwestycji wśród zgłoszonych obiektów z Polski, Białorusi i Ukrainy podczas głosowania online. Taka forma rozszerzenia konkursu w jubileuszowym roku 20. edycji z pewnością przyczyni się do jego większej promocji i poszerzy krąg zainteresowanych w nowych regionach Środkowo-Wschodniej Europy. Zachęcam do wzięcia udziału w głosowaniu poprzez oddanie głosu na jeden wybrany obiekt z każdej kategorii na stronie glosowanie.ptm.lublin.pl – dodaje inż. Widysiewicz.

Nowa data gali to 22 kwietnia. – Mam nadzieję, że do trzech razy sztuka. Oczywiście gala odbędzie się z zachowaniem wymaganych obostrzeń i przepisów sanitarnych – kończy K. Widysiewicz. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here