IV Forum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu zaprasza przedsiębiorców na IV Forum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, które odbędzie się w najbliższy wtorek, 26 października, w 𝐇𝐨𝐭𝐞𝐥𝐮 𝐖𝐢𝐞𝐧𝐢𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢 w Lublinie. Początek o godz. 14.00.

– Po raz czwarty na Forum podnosimy temat społecznej odpowiedzialności  biznesu i skupiamy się na głównym wyzwaniu przedsiębiorstw, tj. pracownikach, w kontekście dbałości o rozwój ich potencjału i talentów, zaangażowanie oraz kondycję – mówi Agnieszka Gąsior-Mazur, prezes Lubelskiego Klubu Biznesu. – Forum będzie jak zwykle areną wymiany myśli, idei i wizji społecznej odpowiedzialności biznesu w tym zakresie.

Prelegentami tegorocznej edycji Forum będą: Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska (Akademia Leona Koźmińskiego, Mateusz Żydek (Randstad Polska, Grzegorz Gruza (Business Masters Sp. z.o.o.), Magdalena Banks (Tobea), Kamil Stepuch (Pfizer), Dorota Choma, Marcin Kujawiak (Lubelski Węgiel Bogdanka SA), Agnieszka Jakubczyk-Latała (Data Modul Polska Sp. z.o.o.), Artur Mazurek i Rafał Wach (PAIZ Konsulting).

Podczas Forum odbędzie się także inauguracja 𝐀𝐤𝐚𝐝𝐞𝐦𝐢𝐢 𝐇𝐑, która jest  nowym, autorskim projektem Lubelskiego Klubu Biznesu stworzonym z myślą  o ludziach HR.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here