Jak środa, to Poranek u Hieronima

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie zaprasza Czytelników i swoich sympatyków na cykliczne spotkania online. „Poranki u Hieronima”, bo taką nazwę nosi nowa akcja, rozpoczynają się w środy o godzinie 9:00.


Godzinne spotkania przygotowują pracownicy Biblioteki, zarówno od strony merytorycznej, jak i technicznej. W programie znalazły się zajęcia dla dzieci, kącik dla seniora, rozmowy z ludźmi różnych zawodów i profesji.

– Zaprezentujemy także nowości książkowe, opowiemy o historii i współczesności Biblioteki – zapraszają pracownicy Łopacińskiego.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna zachęca także do obejrzenia spotkań autorskich online lubelskiej biblioteki, zrealizowanych w maju i czerwcu, w których gośćmi byli: Justyna Sobolewska, Michał Rusinek, Eliza Leszczyńska-Pieniak, Grzegorz Kasdepke, Zośka Papużanka, Hanna Cygler, Bernadetta Darska, Magdalena Zabłocka, Halina Wolska, Łukasz Wojtusik, Joanna Skwarek, Magdalena Witkiewicz, Ilona Wiśniewska, Małgorzata Telecka i Lolka, Dj Alan White, Magdalena Grzebałkowska, Hubert Ronek i Wojciech Szot.

Wszystkie spotkania są do obejrzenia na bibliotecznym profilu na Facebooku. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here