Jak zarządzać firmą w okresie pandemii?

Z uwagi na epidemię koronawirusa spotkania Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie przeniosły się do sieci. 29 kwietnia odbędzie się już 88. edycja KOB, a trzecia w formie on-line. Tematem będzie „Zarządzanie w okresie pandemii”.


– O doświadczeniach w zarządzaniu procesami w firmie w dobie koronawirusa porozmawiamy z gościem 88. edycji, Robertem Broniszem, dyrektorem ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. Z kolei psycholog Piotr Mosak mówić będzie o zarządzaniu i motywowaniu zespołu w tym trudnym okresie. Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału i bycia z nami przy komputerach – mówi Elżbieta Fikołek, szefowa Giełdy Eventów, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie.

Tradycyjnie już podczas spotkania okazję do zaprezentowania się będą mieli obecni oraz nowi klubowicze.

Dodatkowe informacje oraz rejestracja na spotkanie poprzez stronę internetową: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/ KB

Czym jest Klub Odpowiedzialnego Biznesu?

W styczniu 2013 firma Giełda Eventów utworzyła w Lublinie Klub Odpowiedzialnego Biznesu – integrujący lokalnych przedsiębiorców dbających o rozwój działań CSR w swoich firmach, w tym relacje z otoczeniem, dbałość o środowisko naturalne, standardy jakości, rozwój pracowników, bezpieczeństwo pracy oraz angażowanie się w wydarzenia lokalne. Obecnie Klub jest jedną z największych organizacji biznesowych w regionie. Skupia 100 firm z ponad 80 branż.