Jak zdobyć środki na rozwój?

Giełda Eventów już po raz 79. zaprosiła lubelskich przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji na spotkanie w ramach Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Tym razem w Hotelu Ilan**** przy ul. Lubartowskiej 85 rozmawiano o możliwości pozyskiwania środków na rozwój działalności i innowacje, a gościem spotkania była Natalia Mackiewicz, zastępca dyrektora ds. oceny projektów Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie.

Mimo wakacji licznie dopisali goście oraz klubowicze. Tradycyjnie już na początku spotkania firmy członkowskie mówiły o swojej działalności. Troje nowych członków KOB miało okazję przedstawić dłuższe prezentacje.

Bartłomiej Stasiak opowiedział o 10-letniej historii firmy UbieramySamochody.pl, którą prowadzi wraz z żoną Agnieszką. Wskazał na liczne realizacje oraz uprawnienia, które stawiają go w czołówce pięciu specjalistów w Polsce, co potwierdza pobicie rekordu Guinnessa w oklejaniu auta.

Wchodząc w dłuższą historię rynkową, drugą firmę rodzinną przedstawił Ireneusz Marzec- prezes zarządu Ream-Poland Sp. z o.o. Firma z powodzeniem jest na rynku od 25 lat i zajmuje się regeneracją turbosprężarek, realizując współprace o zasięgu międzynarodowym.

Kolejną firmą, która dynamicznie rozwija się na rynku od 10 lat jest Industi Sp. z o.o. i odpowiada za aplikację Bazo.io, o której powiedział Szczepan Serwatka z zespołu Bazo.io. Aplikacja stanowi innowacyjne narzędzie służące do pozyskiwania informacji na temat aktywności użytkownika na stronie firmy i realizowania quick marketingu, czyli tworzenia spersonalizowanych pop-upów dla rozpoznanych firm.

Atrakcją 79. edycji KOB były ekspozycje motoryzacyjne Nazaruk Service i wspomnianej firmy UbieramySamochody.pl.

Kolejne spotkanie klubu już pod koniec sierpnia. – Przed nami wyjątkowe wydarzenie towarzyszące 80. edycji Klubu Biznesowego. Spotkamy się na 28 sierpnia. Zapraszam na konferencję dotyczącą wystąpień publicznych z udziałem gościa specjalnego oraz mini targi firm członkowskich – mówi Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, szefowa Giełdy Eventów.

Więcej informacji o KOB na stronach internetowych: www.klubodpowiedzilnegobiznesu.pl oraz www.gielda-eventow.pl