Jak zostać mistrzem?

Bankiet networkingowy towarzyszył 78. edycji Klubu Odpowiedzialnego Biznesu, o organizowanej na Arenie Lublin przez Giełdę Eventów. W środowym wydarzeniu udział wziął między innymi wielokrotny mistrz świata w żeglarstwie Przemysław Tarnacki, który opowiedział gościom o drodze na szczyt, jachtach oraz swoich projektach biznesowych. Podkreślił rolę sportowej determinacji oraz nauki wynikającej z porażek w walce o mistrzostwo.

Podczas spotkania o rozwoju firmy w skali krajowej, jej produktów, sile marki oraz wejściu na rynki zagraniczne na kilku kontynentach mówił także Marek Olszanowski, dyrektor pionu handlu lubelskiej Fabryki Cukierków Pszczółka.

Tradycyjnie już do KOB przyjęte zostały nowe firmy. Dyplomy członkowskie Klubu Odpowiedzialnego Biznesu otrzymały Agata Frankowska z Fundacji Karuzela Aktywności oraz Justyna Waryszak z Fiore Studio Florystyczne.

Po części oficjalnej goście uczestniczyli w bankiecie networkingowym, kontynuując rozmowy w kuluarach.

Kolejna, 79. edycja KOB odbędzie się 24 lipca.

– Będzie rozmawiać o wspieraniu innowacji. Klub to przestrzeń dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców. Zapraszamy do współpracy – mówi Elżbieta Fijołek, założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. KB