Janusz Radek zaśpiewa w Krasnymstawie

Po wielu perypetiach związanych z pandemią ustalono termin krasnostawskiego koncertu Janusza Radka. Znany wokalista wystąpi w KDK 12 czerwca.

Będzie to pierwszy koncertowy weekend w Krasnymstawie po zniesieniu obostrzeń i otwarciu kultury. Będzie to też specjalny prezent dla mieszkańców Krasnegostawu z okazji powrotu KDK do w miarę normalnej pracy. Janusz Radek pojawi się na scenie Domu Kultury 12 czerwca o godz. 17.00. Odbiór wejściówek od 2 czerwca w kasie KDK, ul. Okrzei 10. Informacje pod nr tel. 82 576 22 18. Koncert odbędzie się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym. Liczba miejsc ograniczona. O dostępności miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Janusz Radek to znany polski wokalista i aktor teatralnych inscenizacji muzycznych. Swoją karierę rozpoczynał od wykonywania piosenek poetyckich, m.in. aranżacji utworów Leopolda Staffa, Bolesława Leśmiana. Na początku lat 90. Radek zaangażował się w działalność kabaretową, występował również w zespołach rockowych i punkrockowych. Był także jednym z solistów Tryptyku Świętokrzyskiego z muzyką Piotra Rubika. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here