Na ten jedyny dzień w życiu

100 wystawców oferowało swoje produkty i usługi na 15. Targach ONA&ON, które odbyły się w miniony weekend, 25 i 26 listopada na terenie Targów Lublin. Przyciągnęły tłumy narzeczonych. Można tu było zamówić kompleksową obsługę wesela, ubrać się od stóp do głów, zamówić orkiestrę lub zespół muzyczny, umówić fotografów, nauczyć się tańczyć, itp. Ba, przyszli nowożeńcy mogli kupić nawet mieszkanie.


Organizatorzy przygotowali dla zwiedzających mnóstwo dodatkowych atrakcji.
– Były pokazy mody wieczorowej, pokazy sukien i garniturów, warsztaty z konsultantką ślubną, warsztaty taneczne i porady co do doboru biżuterii – mówi Justyna Dec, kierownik projektu.
Można było też obejrzeć auta do ślubu, pokosztować tortów weselnych, wybrać zaproszenia na ślub, zamówić restaurację lub catering, kupić obrączki… Targi ONA&ON dawały także możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów i promocji. Na zwiedzających czekały konkursy w których można było wygrać atrakcyjne nagrody, np. suknię ślubną, garnitur, obrączki, bon wakacyjny, sesję fotograficzną, biżuterię. Obok odbywały się targi nieruchomości, a więc można się było zorientować w ofercie sprzedaży mieszkań i domów na lubelskim rynku. Joanna Niećko