Jedyny taki tydzień w roku

Przez 7 dni eksperci biznesowi szkolą online za darmo!

Prawnicy, marketerzy, specjaliści od wizerunku, pozyskiwania funduszy unijnych oraz badań i rozwoju – z ich wiedzy o przedsiębiorczości można skorzystać w dniach 16 – 22 listopada w ramach 13. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Z wiedzy może skorzystać każdy, zarówno początkujący jak i doświadczony przedsiębiorca. Partnerem głównym akcji jest Województwo Lubelskie, które chętnie i aktywnie wspiera przedsiębiorczość w regionie:

– Oprócz zaangażowania w międzynarodowe inicjatywy takie jak ŚTP, Województwo Lubelskie współpracuje z instytucjami otoczenia biznesu, sukcesywnie powiększa grupę lokalnych interesariuszy zaangażowanych w życie gospodarcze regionu oraz współpracuje z przedsiębiorcami. Działania te powodują, że jesteśmy zorientowani na potrzeby gospodarcze lokalnej społeczności. – mówi Marszałek Województwa Lubelskiego, Jarosław Stawiarski.

Na Lubelszczyźnie realizacją wydarzeń zajmuje się firma HugeTECH.

– W ubiegłym roku w naszym regionie odbyło się 56 wydarzeń, w które zaangażowało się 28 partnerów, a udział w nich wzięło około 5000 osób. Dało nam to czwarte miejsce w Polsce. W tym roku statystyki są zbliżone – uczestnicy mogą wybierać spośród bisko 50 wydarzeń, podczas których otrzymają praktyczne know-how, np. jak rozpocząć własną działalność, zarządzać finansami firmy lub pozyskać fundusze na rozwój technologicznego pomysłu. – mówi koordynatorka akcji, Kaja Kudła.

W akcję włączył się również Urząd Miasta Lublin, który jest organizatorem 20 szkoleń.

Wszystkie wydarzenia w ramach ŚTP na Lubelszczyźnie odbywają się w formie online. Ich szczegółowa lista i tematyka jest dostępna na stronie internetowej: bit.ly/swiatowy_tydzien_przedsiebiorczosci.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny – wystarczy zarejestrować się w systemie Konfeo.

Wydarzenia z całej Polski dostępne są pod adresem: tydzienprzedsiebiorczosci.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here