Jego wywiady trafiają do milionów internautów

W poniedziałek, 20 kwietnia o godz. 16 na facebookowym profilu UMCS będzie można uczestniczyć w spotkaniu online z Rafałem Gęburą – twórcą kanału „7 metrów pod ziemią”, prowadzącym najpopularniejsze wywiady w polskim internecie.


UMCS rozpoczyna właśnie drugi cykl nietuzinkowych spotkań #MEETUP_UMCSxSANTANDER. Znane i lubiane osobistości ze świata mediów, sportu oraz internetu wygłoszą inspirujące prelekcje, a odbiorcy będą mogli dowiedzieć się, jak sprawić, by prawdziwa pasja stała się wymarzoną pracą, a przy tym pomogła odnieść sukces oraz w jaki sposób konsekwentnie dążyć do spełnienia swoich marzeń. Ponadto widzowie będą mieli możliwość podzielić się swoimi własnymi przemyśleniami. a także zapytać specjalistów o rady i wskazówki. Tym razem nasi wyjątkowi goście spotkają się z widzami w świecie wirtualnym.

W poniedziałek, 20 kwietnia gościem wirtualnego spotkania na UMCS będzie dziennikarz Rafał Gębura. Od 2017 roku na swoim kanale na YouTubie pokazuje, jak internetowy wywiad może w ciekawy sposób prezentować społeczne tematy.

– Nasz gość nie boi się trudnych zagadnień. Do tej pory przeprowadził wywiady m. in. z: balsamistą, byłym gangsterem, dilerem czy uczestniczką Powstania Warszawskiego. Jego filmy, artykuły i podcasty trafiły już do wielu milionów odbiorców. Sam kanał posiada blisko milion subskrypcji, a opublikowane rozmowy – prawie 120 milionów wyświetleń – informuje Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS.

Rafał Gębura opowie o tym, dlaczego zdecydował się zamienić pracę w tradycyjnej redakcji na YouTube’a i jak spełnił swoje największe zawodowe marzenie. Podczas spotkania przewidziano czas na Q&A.

W 2018 roku Rafał Gębura otrzymał nagrodę Grand Video Awards 2018 w kategorii „Debiut Roku”. W tym samym roku został także laureatem konkursu MediaTor 2018 w kategorii InicjaTOR. Został nagrodzony również podczas zeszłorocznej edycji konkursu Grand Video Awards, otrzymując nagrodę za najlepszy materiał w kategorii „Publicystyka & Wideorozmowa” (za film dotyczący autyzmu), a także nagrodę specjalną za film poświęcony mowie nienawiści. MG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here