Jesienią zajrzyj do biblioteki

Fundacja Inside Out zaprasza mieszkańców dzielnicy Szerokie oraz wszystkich zainteresowanych na warsztaty teatralne, spacer przyrodniczy, warsztaty żonglerskie i filmowe, które odbędą się w październiku w „Bibliotece na Poziomie”, tj. filii nr 40 MBP w Lublinie, przy ul. Sławin 10.


– W drugiej połowie października odbędą się warsztaty filmowe z Piotrem Krzysztofem Kamińskim, poświęcone tematyce narratora w filmie oraz rozpoczną się cykliczne warsztaty żonglerskie dla dzieci – tłumaczy Beata Lipska, prezes Fundacji Inside Out. Wydarzenia potrwają do grudnia, w listopadzie w planach jest np. warsztat modelowania balonów, a w grudniu warsztat bożonarodzeniowy.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest darmowy, ale obowiązują wcześniejsze zapisy w „Bibliotece na Poziomie” – Filia nr 40 MBP Lublin. Fundacja prowadzi już drugą edycję rodzinnych spotkań w dzielnicy Szerokie, które odbywają się w ramach cyklu warsztatów „Szerokie Ocieplenie Społeczne”. Projekt zrealizowany jest dzięki wsparciu Miasta Lublin w ramach Dzielnic Kultury. (EM.K.)

Szczegółowy harmonogram na październik:

9 i 23 października, 6 i 20 listopada,
4 grudnia (środy) godz. 16.30-18.00 – Cykliczne warsztaty żonglerskie dla dzieci (Biblioteka na Poziomie)
19 października (sobota), godz. 11.00-13.00 – Warsztaty filmowe dla dorosłych (Biblioteka na Poziomie).