Jesienna wycieczka do Lwowa

Pierwszy weekend października to doskonała okazja na wyjazd do Lwowa, dlatego wspólnie ze Stowarzyszeniem WeRwA zapraszamy na dwudniową wycieczkę do największego miasta zachodniej Ukrainy. W programie, jak zawsze, moc atrakcji.

Wyjazd odbędzie się w dniach 7-8 października. Zwiedzanie Lwowa rozpocznie panoramiczny przejazd po mieście, odwiedziny cmentarzy Łyczakowskiego i Orląt Lwowskich, następnie obiad i spacer po lwowskiej starówce, a na koniec przejazd do położonego w centrum miasta hotelu „Cisar” (po drodze turyści wstąpią do Archikatedralnego soboru św. Jura).
Hotel znajduje się 10 min piechotą od opery, dokąd uczestnicy wycieczki będą mogli się udać w czasie wolnym (lub np. zawitać do Muzeum Piwowarstwa i skosztować kilku gatunków złotego trunku). Niedzielę rozpocznie zwiedzanie Starego Miasta. Turyści zobaczą m.in. katedry Ormiańską i Łacińską, kaplicę Boimów, kościół Dominikanów, rynek z ratuszem, Prospekt Wolności z operą i pomnikiem Mickiewicza, dzielnicę żydowską, kościół św. Andrzeja i klasztor Bernardynów oraz hotel George. W czasie wolnym będzie można zajrzeć do kopalni kawy, fabryki czekolady, teatru piwa, a także kupić nalewki i pamiątki. Po obiedzie tradycyjnie zakupy w jednym z marketów, a w drodze powrotnej grupa odwiedzi piękne, królewskie miasto Żółkiew.
Cena wycieczki 290 zł (w tym 2 obiady i śniadanie, transport, nocleg, wstęp do zwiedzanych obiektów, opieka przewodnika i pilota oraz ubezpieczenie). Wyjazd o godz. 5 z dworca PKS przy ul. Lwowskiej w Chełmie. Liczba miejsc ograniczona, a o wpisaniu na listę decyduje kolejność wpłat. Zapisy i wpłaty przyjmuje sklep „Metro” przy ul. Pijarskiej 5 w godz. 10-17. Wpłat można także dokonywać na konto Stowarzyszenia WeRwA nr 26 2030 0045 1110 0000 0309 7720. Przy wpłacie należy podać imię i nazwisko, nr kontaktowy telefonu, datę urodzenia i informację o tym, czy dana osoba choruje na tzw. choroby przewlekłe (wymogi ubezpieczyciela).
Przypominamy, że do wyjazdu na Ukrainę niezbędny jest paszport. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 502 342 117. (opr. pc)