Jest w czym wybierać

Taniec, teatr, albo warsztaty plastyczne – w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku ruszają zapisy na zajęcia w nowym sezonie artystycznym. Do wyboru jest ponad 30 grup przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


– Obok kontynuacji zajęć muzycznych, tanecznych, teatralnych, plastycznych, ruchowych czy hobbystycznych nasza oferta wzbogaciła się o całkiem nowe propozycje. Wśród nowości należy wymienić disco dance/Freestyle, step, warsztaty rękodzieła, plastykę sensoryczną oraz warsztaty pisania ikon. Nowością są również zajęcia z capoeiry – swoistego połączenia tańca, muzyki, rytmu, sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyki – zachęcają pracownicy MOK-u.
W sumie mieszkańcy Świdnika i okolic mają do wyboru ponad 30 grup. Wśród nich są m.in. Zespół Tańca Nowoczesnego „FUX”, Modern Balet, Pracownia Ceramiczna „Anima art”, Grupa Plastyczna „Pod błękitną paletą”, Teatr Puk-Puk; są również zajęcia zumby, pilates, joga, Klub szachowy Huzar, robotyka czy programowanie w Minecraft.

W związku z obowiązującymi przepisami sanitarnymi ilość miejsc na poszczególne zajęcia jest ograniczona. W poszczególnych salach, stosownie do wytycznych dotyczących zajęć edukacyjnych oraz zajęć ruchowych i artystycznych, wprowadzone zostały limity osób. W zajęciach organizowanych przez MOK mogą uczestniczyć wyłącznie osoby bez objawów sugerujących infekcję dróg oddechowych. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest również złożenie na pierwszych zajęciach oświadczenia o braku oznak zakażenia i nieprzebywaniu w kwarantannie bądź izolacji.

Szczegóły dotyczące zapisów, cennik i harmonogram zajęć oraz wszystkie wytyczne Covid-19 dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Świdniku w zakładce „Zespoły artystyczne” mok.swidnik.pl/centrum-kultury/zespoly-artystyczne.

(w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here