Jubileusz uświetnił znany i ceniony aktor

Za nami 80. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Jubileuszowe spotkanie, które odbyło się w przepięknym nowym obiekcie niedaleko Lublina – Rezydencji w Szczerym Polu, uświetnił Kazimierz Mazur, znany i ceniony aktor filmowy i teatralny, zwycięzca 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który zdradził licznie zgromadzonym przedsiębiorcom, jak występować publicznie.

Klub Odpowiedzialnego Biznesu w Lublinie, założony przez Elżbietę Fijołek, szefową Giełdy Eventów, od początku istnienia propaguje idee odpowiedzialności społecznej firm: uczestniczy w kampaniach społecznych oraz nagradza przedsiębiorstwa zaangażowane społecznie i budujące solidarność społeczną.

Co miesiąc jego członkowie spotykają się także po to, by nawiązywać bezpośrednie relacje biznesowe i wymieniać doświadczeniem. Każdej z konferencji towarzyszą specjalne wydarzenia. Tym razem, w ramach 80. jubileuszowego spotkania odbywającego się w przepięknym, nowym obiekcie niedaleko Lublina – Rezydencji w Szczerym Polu gościem specjalnym był Kazimierz Mazur – znany i ceniony aktor filmowy i teatralny, zwycięzca 11. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który podpowiedział licznie zgromadzonym przedsiębiorcom jak występować publicznie i jak najlepiej zaprezentować się.

Konferencji towarzyszyły Mini Targi Klubowiczów, organizowane już tradycyjnie w okrągłe edycje klubu.

Ich grono powiększyło się tym razem aż o sześć kolejnych firm! Do Klubu dołączyli: Spółka Banqus – platforma oferująca inwestycje w wierzytelności, Kancelaria Lexitor i Automobilis – spółki z zakresu dopłat do odszkodowań, Pracownia Florystyczna RIMAT, Alfa System – kasy i drukarki fiskalne oraz Rezydencja w Szczerym Polu.

Nie zabrakło także podziękowań dla firm współpracujących w klubie od 5 lat. Specjalne podziękowania trafiły do: Zakładu Robót Remontowo-Budowlanych Krzysztof Janiszewski, Camp Leaders Poland, AB Studio, POSTERS Agencji Reklamowej, lubelskie.lu, Panoramy Lubelskiej, Ciuba & Partnerzy Kancelarii Finansowa, Perły- Browarów Lubelskich SA, Bazylii oraz OSK KULKA.

Podczas spotkania o działaniach dla przedsiębiorców opowiedział Tadeusz Buczek, dyrektor Departamentu Gospodarki i Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego.

Niezwykle ciekawą i pełną praktycznych wskazówek prezentację z zakresu wystąpień przed kamerą i współpracy z mediami przeprowadziła Dorota Grabowska, dziennikarka TVP 3 Lublin.

W wydarzeniu uczestniczyło ponad 120 przedsiębiorców i przedstawicieli instytucji z regionu.

Partnerem strategicznym wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, a patronat honorowy nad konferencją objęli marszałek Jarosław Stawiarski oraz Krzysztof Żuk, prezydent Lublina.

Redakcja „Nowego Tygodnia w Lublinie” jest patronem medialnym spotkań Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. KB