Jurki rozbawią

15 listopada o 19.00 w Krasnostawskim Domu Kultury wystąpi jeden z najbardziej znanych polskich kabaretów – Jurki. Mamy cztery podwójne wejściówki na tę imprezę!

– Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi… tik tak tik tak… – tak swój nowy program Last Minute zapowiada kabaret Jurki, który w Krasnymstawie pojawi się w piątek, 15 listopada.

Czas trwania występu to prawie 2 godziny. Cena biletu: 50 zł, indywidualnie można je nabyć w Krasnostawskim Domu Kultury oraz na stronie internetowej: www.biletynakabarety.pl.

Zamówienia grupowe przyjmowane są pod nr tel. 608 785 994. Mamy jednak dobrą wiadomość dla Czytelników Nowego Tygodnia! Dysponujemy czteroma podwójnymi wejściówkami na występ Jurków. Otrzymają je cztery pierwsze osoby, które zadzwonią do naszej redakcji w środę, 13 listopada, o 12.00.

Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994 r. Tworzą go: Agnieszka Litwin, Wojciech Kamiński, Przemysław Żejmo i Marek Litwin. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here