Kaczorowski ustrzelił srebro

Po raz trzynasty odbyły się ogólnopolskie zawody strzeleckie Zlot Orlików. Bartosz Kaczorowski z Chełma wrócił z niego z medalem.


W Siedlcach odbyły się trzynaste ogólnopolskie zawody strzeleckie „Zlot Orlików”. Dragona Chełm oraz województwo lubelskie, reprezentowali Dominik Myszura, Igor Czechowski oraz Bartosz Kaczorowski. Strzelano przez dwa dni. Na podstawie łącznych wyników wyłoniono ośmiu zawodników uczestniczących w ścisłym finale. Ponadto, na Zlocie Orlików, rozgrywany był także finał zawodów Strzelanie w Sieci – tylko dla młodzików. W silnie obsadzonej konkurencji karabinu pneumatycznego juniorów młodszych, w podsumowaniu najwyżej oceniony został Dominik Myszura, który zajął 14 miejsce. Igor Czechowski sklasyfikowany został na 16 lokacie.

W konkurencji karabinu pneumatycznego młodzików, Bartosz Kaczorowski również poprawił swój rekord życiowy, i to dość znacząco – na 397,9 punkta (co zresztą jest nowym rekordem województwa dla tej kategorii wiekowej). Taki wynik na mistrzostwach Polski zaowocowałby medalem. Natomiast na Zlocie Orlików pozwolił Bartoszowi na awansowanie do ścisłego finału zawodów. Tam, po wyrównanej walce i pokonując sześciu innych strzelców, ostatecznie Bartosz wywalczył srebro. zawodnikowi Kalibra Białystok. Dragon Chełm dziękuje urzędowi miasta Chełm za wsparcie, bez którego uczestnictwo zawodników w zawodach nie byłoby możliwe. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here