Kanku i Satori na podium

Dwa medale wywalczyli młodzi podopieczni Klubu Karate Kyokushin Kanku z Chełma podczas mistrzostw województwa lubelskiego młodzików, jakie odbyły się w Łabuniach.
W Łabuńkach koło Zamościa odbyły się mistrzostwa województwa lubelskiego młodzików i juniorów młodszych oraz ogólnopolski turniej o puchar wójta gminy w karate kyokushin.

Zawodnicy rywalizowali w kategorii kata i kumite. W zawodach wzięło udział 128 osób z 12 ośrodków IKO Polska. Klub Karate Kyokushin Kanku w Chełmie reprezentowali senpai Estera Szopa, która zajęła drugie miejsce w kumite dziewcząt rocznik 2009-2010 oraz senpai Marcel Rojek, który w kata i w kumite zajął trzecie miejsce wśród chłopców rocznik 2009-2010. Sędziami turnieju byli sensei Waldemar i sensei Krzysztof Koziołowie. Turniej w Płoskiem był kolejnym sukcesem karateka z Chełma.

W Łabuńkach startowali też zawodnicy ChSKK Satori, którzy 10 razy stawali na podium. W kat. kata Patrycja Mielniczuk była pierwsza, a Dawid Wurszt trzeci. W kumite złoto zdobył Mateusz Hurko, srebro: Oliwia Urbańska, Patrycja Mielniczuk, Bartosz Pachuta i Dawid Wurszt, a brąz Filip Sierpiński i Jakub Grzegorzewski. Dodatkowo odbyły się walki na zasadach karate olimpijskiego, w których udział wziął Dawid Wurszt (zając 3 miejsce). (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here