Karatecy Satori na szkoleniu w Lublinie

Jak co roku w Lublinie odbył się IKO Poland Summer Camp. W warsztatach wzięli udział m.in. reprezentanci Chełmskiej Szkoły Karate Kyokushin Satori.

Osobą zaproszoną do poprowadzenia zgrupowania był sensei Piotr Moczydłowski (4 dan) z Warszawy, jedyny polski zawodnik, który zdobył dwa medale na mistrzostwach świata, a także czterokrotny mistrz Europy. Motywem przewodnim warsztatów było doskonalenie układów formalnych kata jak również kata z Bo czyli z drewnianym kijem.

Na zgrupowaniu nie zabrakło reprezentantów ChSKK Satori. Sensei Bartłomiej Zakrzewski (2 dan), sensei Wojciech Kłodnicki (1 dan) oraz senpai Beata Nafalska (1 kyu), uczestnicząc we wszystkich treningach, zdobywali nowe doświadczenia oraz wskazówki do nauki młodzieży i dzieci w swoich sekcjach. – Mam nadzieję, że od września będziemy mogli rozpocząć treningi na swoich sekcjach i przekazać zdobytą wiedzę swoim podopiecznym – mówi Bartłomiej Zakrzewski – prezes Satori. Organizatorem obozu był shihan Jacek Czerniec (6 dan). (k)