Katalog zamiast edukacyjnych targów

Stoisz przed wyborem szkoły lub uczelni? Szukasz aktualnych informacji dotyczących rekrutacji? Z myślą o takich osobach Targi Lublin, gdzie zazwyczaj o tej porze roku odbywały się stacjonarnie targi edukacyjne, przygotowały „Katalog Edukacja 2021/2022” w wersji online z ofertą ponad 60 lubelskich szkół i uczelni. Jest on dostępny bezpłatnie.

Pandemia stawia również niecodzienne wyzwania dla systemu edukacji. Szczególne zadanie stoi przed uczniami klas ósmych oraz maturzystami – wybór dalszej drogi edukacji – szkoły średniej lub uczelni. Chcą pomóc uczniom w zdobyciu odpowiednich informacji oraz umożliwić porównanie oferty poszczególnych szkół i uczelni Targi Lublin przygotowały wirtualny „Katalog Edukacja 2021/2022”. Absolwenci podstawówek znajdą w nim ofertę liceów ogólnokształcących, techników, szkół branżowych i zawodowych. Na maturzystów czekają informacje o lubelskich uczelniach, proponowanych przez nie kierunkach studiów i ich programach oraz obowiązujących zasadach rekrutacji.

Jest kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę, dokonując wyboru szkoły lub uczelni. Wiele zależy od tego, jak bardzo kandydat ma sprecyzowane plany zawodowe.

Warto także zwrócić uwagę na takie rzeczy jak: zainteresowania, temperament i charakter, stan zdrowia i aspiracje zarobkowe czy też prognozy rynkowe dla wybranych zawodów. Praca zajmuje sporą część dorosłego życia, a możliwości kształcenia obecnie są olbrzymie. Dobry wybór, to klucz do tego, by przyszły zawód stał się pełną realizacją potencjału danego człowieka – przekonuje Karolina Deptuś, marketing manager Targów Lublin S.A. – Myślę, że przygotowany przez nasz katalog pozwoli go ułatwić, bo znajduje się w nim wszystko, co potrzebne jest do podjęcia najlepszej decyzji o swojej drodze edukacji.

Katalog jest dostępny bezpłatnie w wersji online pod adresem https://online.pubhtml5.com/giwu/lwbc/#p=1. opr. ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here