Katarzyna Żak zaśpiewa w KDK

W związku ze zbliżającym się Dniem Kobiet Krasnostawski Dom Kultury zaprasza 6 marca o godz. 18:00 na koncert Katarzyny Żak pt. „Piosenki na życzenie”.

– W ramach recitalu usłyszycie państwo znane i lubiane piosenki takich autorów jak: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Magdalena Czapińska czy Marian Hemar – zapowiada Damian Kozyrski, dyrektor KDK. Repertuar Katarzyny Żak uzupełnią nowe polskie przeboje w jej aktorskiej interpretacji. Wokalistce na fortepianie towarzyszyć będzie Hadrian Filip Tabęcki. Katarzyna Żak to znana polska aktorka filmowa i telewizyjna. Prywatnie żona aktora Cezarego Żaka. Zawodowo niezapomniana Sulejukowa w serialu „Rancho” i Alina Krawczyk w „Miodowych latach”.

Zagrała również w: „Seszelach”, „Księdze wielkich życzeń” czy „13 posterunku”. Przez wiele lat była aktorką Teatru Rampa w Warszawie, gdzie zapamiętana została z ról w spektaklach: „Conte”, „Brat naszego Boga” czy „Kandyd czyli optymizm”. Zapowiada się humorystyczno-nostalgiczny wieczór. Serdecznie zapraszamy! Bilety w cenie 40 zł (50 zł w dniu koncertu, 35 zł Karta Dużej Rodziny) do nabycia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl. Koncert odbędzie się w aktualnie obowiązującym reżimie sanitarnym. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here