Każdy może pomóc!

W jednej chwili, 2 sierpnia tego roku, życie rodziny z dwójką dzieci z ulicy Firlejowskiej w Lublinie zamieniło się w koszmar. W wyniku pożaru domu stracili cały dorobek! Na portalu zrzutka.pl rozpoczęła się zbiórka pieniędzy. Każdy może pomóc!


– Część mediów już w trakcie pożaru podała, że pali się pustostan przy ulicy Firlejowskiej, a to nieprawda. Teraz, podczas zbiórki też spotkałam się z takim komentarzami – mówi Dominika Sawicka, która w ubiegłym tygodniu postanowiła zorganizować na portalu zrzutka.pl akcję pomocy swojej cioci i jej rodzinie. – To porządne małżeństwo z dwójką dzieci. Pożar wybuchł u sąsiadów zza ściany, podczas nieobecności domowników.

Powodem było zwarcie instalacji elektrycznej, w wyniku czego ucierpieli niewinni ludzie. Budynek jest zniszczony, nie da się tam mieszkać. Stracili cały dorobek, nie mają dachu nad głową. Dzieci przeżywają tragedię, nikt nie był przygotowany na to, co się stało. Obecnie rodzina zatrzymała się u znajomych. Jednak niezbędna jest szybka pomoc – apeluje pani Dominika.

Liczy się każdy grosz! Zrzutka prowadzona jest na stronie internetowej: https://zrzutka.pl/xfbkrtBS