Każdy znajdzie coś dla siebie

To zaproszenie dla wszystkich miłośników planszówek, ale również tych, którzy chcieliby ciekawie spędzić czas. Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Świdniku zaprasza do wspólnego grania w planszówki. Każdy znajdzie grę dla siebie oraz partnerów do wspólnej zabawy.


– 19 i 20 maja w naszej bibliotece będzie można zagrać w planszówki. Te znane, proste i te bardziej „wymagające”. Od godz. 16 do wieczora udostępniamy nasze gry oraz gry naszego partnera serwisu internetowego „Gra na czas” (www.granaczas.pl).

Można przyjść, by pograć dla relaksu, można również uczestniczyć w organizowanych w tym czasie turniejach. Turnieje będą rozgrywane, gdy znajdzie się wystarczająca liczba chętnych. Dla dwóch osób? Jak najbardziej! – mówi Dorota Cioczek, kierownik Oddziału dla dzieci i młodzieży MPBP im. Anny Kamieńskiej.

Mile widziane będą rodziny z dziećmi w każdym wieku, grupy przyjaciół, młodzież grająca i każdy, kto ma ochotę spędzić miło czas na wspólnej rozgrywce lub po prostu kibicować. Serdecznie zapraszamy – zachęcają bibliotekarze. (opr. w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here