KDK zaprasza

Krasnostawski Dom Kultury 17 października o godz. 16:00 zaprasza na okazjonalny przegląd akordeonowy „Na akord!” W Sali Widowiskowej KDK pojawią się trzej młodzi, niezwykle utalentowani, wielokrotnie nagradzani akordeoniści.

Przegląd rozpocznie 11-letni Miłosz Bachonko – zwycięzca nowojorskiego konkursu International Talent Competition Spring 2020. W nagrodę Miłosz wystąpi w najbardziej prestiżowej sali koncertowej na świecie – Carnegie Hall w Nowym Jorku. Po recitalu Miłosza na scenie pojawi się duet akordeonowy Lukas Gogol i Patryk Kuzdrowski. To laureaci wielu międzynarodowych konkursów i festiwali akordeonowych. Lukas Gogol szerszej publiczności znany jest jako zwycięzca 10. edycji programu telewizyjnego „Mam talent”

***

Krasnostawski Dom Kultury zaprasza na czwarty spektakl w ramach programu Teatr Polska. 20 października o godz. 18:00 i 20:30 wystąpią tancerze z Bytomskiego Teatru Tańca i Ruchu Rozbark ze spektaklem „Manhattan”. Bilety w cenie 20 zł (15 zł ulgowy, 10 zł na Kartę Dużej Rodziny), są do kupienia w kasie KDK i na stronie www.bilety.krasnystaw.pl.
Spektakl odbędzie się w obowiązującym aktualnie reżimie sanitarnym. Spektakl „Manhatta” nawiązuje do amerykańskiego Projekt Manhattan, który miał na celu konstrukcję pierwszej bomby atomowej. Przedstawienie zostało wyróżnione jako najlepszy teatr tańca w sezonie 2019/2020.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here