Kefir z Krasnegostawu hitem

Do grona licznych nagród i certyfikatów, jakimi uhonorowano produkowany przez OSM Krasnystaw kefir 400 g, dołączyło kolejne wyróżnienie – „Hit Handlu 2021”.

– Dla nas jest to wyróżnienie szczególne bo przyznawane przez naszych biznesowych partnerów, czyli detalistów i hurtowników – mówi Krzysztof Bortacki z OSM Krasnystaw. – Dlatego też zwracamy się do państwa z podziękowaniami i jednocześnie gratulacjami. „Hit Handlu 2021” dla kefiru 400g to efekt także państwa pracy. Jesteśmy wdzięczni, że tak chętnie zaopatrujecie państwo swoje sklepy naszymi produktami – dodaje.

Przypomnijmy, że ubiegłorocznej edycji „Złotego Paragonu” również zwyciężył kefir z Krasnegostawu, który po raz kolejny otrzymał też nagrodę „Najlepsze w Polsce”, ugruntowując tym samym swoją niekwestionowaną pozycję lidera wśród polskich kefirów.

Certyfikat „Hit Handlu”, jakim po raz kolejny nagrodzono OSM Krasnystaw, to świadectwo zasad i wartości, którym hołduje od ponad 100 lat, a w tym roku to już 108, krasnostawska Mleczarnia. – Te wartości to pełna naturalność produktów, brak konserwantów, wierność tradycyjnym recepturom i wykorzystanie najlepszego mleka z najczystszych rejonów Lubelszczyzny. Z ponad wiekowego doświadczenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie wynika, że taka właśnie jest recepta na produkty najwyższej jakości, które od lat cieszą się niesłabnącym zaufaniem Polaków – zauważa Bortacki.

Marka Krasnystaw systematycznie klasyfikowana jest na wysokich pozycjach w rankingach najcenniejszych polskich marek. – Nasze produkty potwierdzają swoją jakość w kolejnych konkursach i plebiscytach. Należymy do liderów branży. Nasze doświadczenie i wierność zasadom to gwarancja stabilnej współpracy dającej rezultaty w postaci zadowolenia i zaufania konsumentów. Jesteśmy pewni, że razem, dzięki wsparciu i kooperacji opartej na szacunku i uczciwości będziemy mieli wiele wspólnych powodów do radości i satysfakcji z pracy. Tego właśnie sobie i państwu serdecznie życzymy – podsumowuje. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here