Kiermasz wiosenny w gminie Gorzków

Centrum Społeczno-Kulturalne i Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowie przypominają, że do 2 kwietnia trwa kiermasz wiosenno-wielkanocny z powodu pandemii po raz pierwszy zorganizowany online.

– Musieliśmy kiermasz przenieść do sieci – przypomina Monika Błędkowska z CSK w Gorzkowie. Za pośrednictwem strony Facebook CSK można kupić stroiki wielkanocne, ręcznie rzeźbione świece, biżuterię, koszyczki, krasnale, szkatułki itp.

– Poprzez kiermasz chcemy wesprzeć lokalnych twórców w codziennej działalności, a jednocześnie pomóc naszym mieszkańcom trafić do rękodzielników w zakupie pięknych rzeczy do swoich domów.

Zapraszamy do udziału w kiermaszu do 2 kwietnia. Wszelkie pytania można kierować bezpośrednio do autorów prac na podane przy zdjęciach numery kontaktowe lub za pośrednictwem komunikatora na portalu społecznościowym – dodaje Błędkowska.

Swoje rękodzieła prezentują: Joanna Mojko z Wielkopola, Justyna Cieplechowicz z Czystej Dębiny Kolonii, Lidia Karauda z Borowa Kolonii, Katarzyna Szadura z Bobrowego, Sylwia Karauda z Piask Szlacheckich, Joanna Cieślak z Chorupnika, Monika Winnicka z Felicjana i Iwona Franc z Krasnegostawu. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here