Kinga Krasnystaw w TVN

Obchody XX-lecia klubu KKS Kinga Krasnystaw zbiegły się z niespotykaną na skalę światową sytuacją – w chwili obecnej w jednej drużynie występują trzy pary bliźniaczek! Fakt ten wzbudził zainteresowanie telewizji TVN.


W marcu ekipa TVN kręciła materiał o zawodniczkach KKS Kinga. Ujęcia realizowano m.in. na krasnostawskim rynku. Nagrano m.in. wywiady z rodzicami bliźniaczek. Na stadionie MOSiR Krasnystaw rozegrano także wewnętrzny sparing pomiędzy drużyną juniorek i seniorek, zaś po meczu przeprowadzono wywiady z samymi dziewczynami.

Bliźniaczki gościły także na antenie programu Dzień Dobry TVN – 12 kwietnia z piłkarkami z Krasnegostawu rozmawiali Marcin Prokop i Dorota Welman. Trzy pary bliźniaczek grające w Kindze Krasnystaw to: Michalina i Martyna Mazurkiewicz, Karolina i Dominika Stęplowskie oraz Magdalena i Łucja Brodzkie.

Wszystkie występują w zespole juniorek prowadzonym przez trenera Sebastiana Kowińskiego, znanego bramkarza, który bronił barw Startu Krasnystaw. Nagranie z udziałem piłkarek Kingi można obejrzeć na stronie internetowej dziendobry.tvn.pl. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here