Kino Morskie Oko w końcu otwarte!

Na ten moment czekaliśmy od 6 listopada, kino „Morskie Oko” w Krasnostawskim Domu Kultury otworzyło się 12 lutego.

Kino czynne jest od wtorku do niedzieli w godzinach 14:30-20:30. Bilety do kupienia w kasie kina oraz on-line na stronie www.bilety.krasnystaw.pl. Udział widzów w seansie będzie dopuszczalny z uwzględnieniem następujących zasad: zakrywania ust i nosa przez widzów, kino udostępni widzom nie więcej niż połowę liczby miejsc na sali (rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między widzami – zgodnie z oznaczeniem miejsca na bilecie wstępu).

Obowiązek zachowania jednego wolnego miejsca między widzami nie dotyczy: widza, który uczestniczy w pokazie z dzieckiem poniżej 13 roku życia, widza, który uczestniczy w pokazie z osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie, osób wspólnie zamieszkujących lub pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym.

Obowiązuje całkowity zakaz spożywania pokarmów i napojów. Dokładne wytyczne i procedury bezpieczeństwa w związku z trwającą epidemią wirusa SARS-COV-2 znajdują się m.in. na stronie www.kino.krasnystaw.pl w zakładce COVID-19.

W repertuarze: „ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA” w reżyserii Mariusza Wilczyńskiego, „PALM SPRINGS” – inteligentna i przezabawna komedia. Dla najmłodszych Kino oferuje czeską animację „MAGICZNE MUZEUM”. Filmy w najbliższym okresie będą wyświetlane o godzinie 15:00, 17:30 i 20:00. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here