Klasa „A” na mecie

Sezon 2020/2021 w chełmskiej „A” dobiegł końca. Zwycięzcę ligi poznaliśmy tydzień temu.

Zostały nim Pławanice Kamień, które w ostatni weekend pauzowały. Podopieczni Patryka Szkałuby wracają do okręgówki po 6 latach przerwy. Na drugim miejscu sezon zakończył Hutnik Ruda Huta, mimo, że w sobotę przegrał u siebie 2:4 z Vitrum Wola Uhruska. Podium zamknął Hutnik Dubeczno po pewniej wygranej z najsłabszym w „A” klasie Tatranem (cztery razy na listę strzelców w zwycięskim 6:1 meczu z ekipą z Kraśniczyna wpisał się Alan Struski). Wygraną 2:1 z MKS Siedliska ligę zakończyła Astra Leśniowice, a Vojsławia pokonała w Wojsławicach Zryw Gorzków 3:1, mimo, że do przerwy było 0:1. Oto komplet wyników ostatniej kolejki i końcowa tabela „A” klasy:

HUTNIK RUDA HUTA – VITRUM WOLA UHRUSKA 2:4 (0:0)

0:1 – P. Rutkowski (48), 1:1 – Balcerek (55), 1:2 – Kulbicki (60), 2:2 – Balcerek (70), 2:3 – P. Rutkowski (80), 2:4 – Helmer (84).

ASTRA LEŚNIOWICE – MKS SIEDLISKA 2:1 (1:1)

1:0 – D. Judczyc (19), 1:1 – T. Olech (30), 2:1 – D. Bereda (86).

HUTNIK DUBECZNO – TATRAN KRAŚNICZYN 6:1 (2:0)

1:0 – Głuch (12), 2:0 – Struski (34), 3:0 – Struski (56), 4:0 – Struski (63), 5:0 – Zamościński (75), 5:1 – Pacan (78), 6:1 – Struski (81).

VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE – ZRYW GORZKÓW 3:1 (0:1)

0:1 – Golec (18), 1:1 – Trubacz (60 karny), 2:1 – Pałanda (68), 3:1 – Trubacz (74 karny).