KLASA A. Pławanice bez straty punktu

Piąty mecz – piąta wygrana. Zespół Pławanic Kamień umocnił się na pozycji lidera „A” klasy po zwycięstwie w Leśniowicach z Astrą 2:0. Ciekawie było w starciu dotychczasowego wicelidera – Zrywu Gorzków z trzecią drużyną w tabeli, czyli Hutnikiem Dubeczno. Ekipy zamieniły się miejscami bo w Dubecznie było aż 3:0 dla gospodarzy. Siedem bramek obejrzeli kibice w Wojsławicach gdzie Vojsławia pokonała Tatran Kraśniczyn 4:3. W pewnym momencie było już 3:0 dla podopiecznych Artura Ziętaka, ale ambitnie grający goście w 5 minut doprowadzili do remisu. Trzy punkty zapewnił Vojsławii Żurek bramką w 85 min. Przerwa (tydzień temu pauzowali) dobrze zrobiła zawodnikom Vitrumu, którzy w niedzielę w Woli Uhruskiej pokonali MKS Siedliska. Wyniki 6. kolejki i tabela „A” klasy”:

ASTRA LEŚNIOWICE – PŁAWANICE KAMIEŃ 0:2 (0:1)

0:1 – Gąsiorowski (17), 0:2 – Nestorowicz (90).

VOJSŁAWIA WOJSŁAWICE – TATRAN KRAŚNICZYN 4:3 (2:0)

1:0 – Tabuła (25), 2:0 – Alikowski (35), 3:0 – Tabuła (65), 3:1 – Pastuszak (68), 3:2 – Pastuszak (70), 3:3 – Gabriel (72), 4:3 – Żurek (85).

VITRUM WOLA UHRUSKA – MKS SIEDLISKA 2:1 (2:0)

1:0 – Dybek (10), 2:0 – J. Łukaszewski (38), 2:1 – Wójcik (55).

HUTNIK DUBECZNO – ZRYW GORZKÓW 3:0 (2:0)

1:0 – Gałązka (15), 2:0 – Grzegorczyk (33), 3:0 – Kończal (62).