Klasa A. Vitrum ucieka Różance

Już pięć punktów przewagi w tabeli gr. 1 klasy A nad drugim zespołem mają piłkarze Vitrum Wola Uhruska! Podopieczni trenera Łukasza Drzewickiego, którzy przed tygodniem objęli prowadzenie, wykorzystali kolejne potknięcie (tym razem porażkę) Eko Różanki, która przewodziła klasyfikacji po rundzie jesiennej.

W grupie 2 jedno ze spotkań, w Chełmie zostało zakończone tuż przed przerwą przy stanie 3:0 dla Chełmianki. Zespół Startu Pawłów, który przystępował do meczu w zaledwie 10-osobowym składzie został z powodu kontuzji zdekompletowany i sędzia zakończył spotkanie. (bas)

grupa I

Leszkopol Bezek – Hutnik Ruda-Huta odwołany (boisko nie nadawało się do gry)

Bug II Hanna – Eko Różanka 2:1 (2:1). Bramki: Hubert Kowalik 3, samob. 38 – Wojciech Lejko 14.

Hutnik Dubeczno – Sawena Sawin 1:2 (0:2). Bramki: Michał Stalbowski 71 – Marcin Zbarachewicz 16, Jakub Czmielewski 30.

Vitrum Wola Uhruska – Agros Suchawa 3:0 (2:0). Bramki: Paweł Król 15, 72, Łukasz Drzewicki 33.

Grupa II

Vojsławia – MKS Siedliska 1:4 (1:2). Bramki: 44 karny – Szymon Droździel 13, Michał Kozak 21, Mateusz Zawiślak 49, Mariusz Skorek 58 karny.

Chełmianka II – Start-REGENT Pawłów 3:0 (3:0) – mecz zakończony w 40. minucie z uwagi na zdekompletowanie drużyny gości.

Bramki: Michał Jeż 25, Karol Szewczyk 30, Kacper Szyszkowski.

GKS Łopiennik – GKS Pławanice/Kamień 8:0 (5:0). Bramki: Kamil Olęder 2, Kamil Sawa 3, Patryk Slowacki, Marek Niedźwiedzki, Krystian Sawa.

Pauzowała: Astra Leśniowice.
1. Łopiennik 14 38 80-15
2. Chełmianka II 14 37 69-14
3. Start 14 19 28-45
4. Pławanice 14 17 49-64
5. Siedliska 13 11 37-57
6. Astra 13 9 28-44
7. Vojsławia 14 7 23-75