Kłos już nie może tracić punktów

KŁOS GMINA CHEŁM – ORLĘTA ŁUKÓW 0:0


KŁOS: Wojtiuk – Adamski (46 Kowalski), Rutkowski, Poznański, Siatka, Flis, K. Rak, J. Rak (55 Mazur), Wójcicki, Fornal (76 Gierczak), Wójcicki, Drzewicki (60 Dąbrowski).

Kłos gdyby wygrał, zwiększyłby swoje szanse na pozostanie w czwartej lidze. Remis spowodował, że podopiecznych Zbigniewa Wójcika w ligowej tabeli wyprzedził Start Krasnystaw. Zespół z gminy Chełm, by być pewnym utrzymania, musi wygrać dwa ostatnie mecze, które rozegra na wyjeździe z Górnikiem II Łęczna i właśnie Startem oraz liczyć, że potknie się Gryf Gmina Zamość, a z trzeciej ligi spadną maksymalnie trzy lubelskie drużyny.

Mecz z Orlętami nie układał się po myśli gospodarzy. – Mieliśmy optyczną przewagę, ale niewiele z niej wynikało, poza dużą ilością stałych fragmentów gry. Stworzyliśmy sobie jedną dogodną okazję, najpierw Dominik Dąbrowski trafił w słupek, do odbitej piłki ruszył Artur Rutkowski i z 5 m nie zdołał umieścić jej w siatce. Orlęta natomiast wyprowadziły cztery bardzo groźne kontrataki, na nasze szczęście nie zostały zakończone celnymi strzałami. Z przebiegu meczu sprawiedliwy remis – ocenia trener Wójcik.

W kolejnym spotkaniu Kłos zagra z Górnikiem II w Łęcznej w sobotę 12 czerwca o 17.00. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here