Kłos rozdawał prezenty

GRYF GMINA ZAMOŚĆ – KŁOS GMINA CHEŁM 4:1 (2:0)


Bramki zdobyli: D. Dobromilski, Baran, Woźniak i Dołba dla Gryfa oraz Drzewicki dla Kłosa.

KŁOS: Kozłowski – Leśniak, E. Poznański (3 Antoniak), Flis (58 J. Rak), Fornal, K. Rak, Krawiec (46 P. Poznański), Mazur, Kuśmierz (58 Siatka), Gierczak, Dąbrowski (58 Drzewicki).

Nie wyszedł drużynie Kłosa wyjazd do Zawady. Podopieczni Jana Konojackiego doznali wysokiej porażki, a o wygranej gospodarzy zadecydowały indywidualne błędy. – Rozdawaliśmy dziś prezenty – mówi szkoleniowiec zespołu z gminy Chełm. – Popełnialiśmy błędy, jakie nie powinny przydarzyć się zawodnikom na poziomie juniora, czy nawet trampkarza. Nie może być tak, że podajemy piłkę prosto pod nogi przeciwnika. W defensywie jako drużyna prezentujemy się nieźle, natomiast indywidualnie wygląda to bardzo słabo. Potrzebujemy jakości. Przed nami wiele ciężkiej pracy, bo w kolejnych meczach tak być nie może.

Kłos miał też swoje sytuacje, lecz nie potrafił ich wykorzystać. Gola strzelił przy stanie 0:2 i mógł nawet doprowadzić do remisu. – Należał się nam ewidentny rzut karny, ale sędzia nie gwizdnął. Gdyby podjął właściwą decyzję, wrócilibyśmy do gry i nie wiadomo, jak potoczyłby się mecz. Niemniej jednak straciliśmy punkty na własne życzenie – dodaje J. Konojacki.

W sobotę 28 sierpnia o 17.00 arcyciekawy mecz 5. kolejki Kłos Gmina Chełm – Start Krasnystaw. Emocji nie powinno zabraknąć. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here