Kolejne gwiazdy podniebnego show

Śmigłowce CH-7, sterowane przez wytrawnych pilotów, wykonują niesamowite ewolucje

Piloci Wojciech Gawroński i Janusz Gąsienica będą kolejnymi gwiazdami czerwcowego Air Festiwalu. Piloci zaprezentują podniebne ewolucje na śmigłowcach CH-7, bo czego jak czego, ale śmigłowcowych ewolucji na imprezie zabraknąć nie może.


Już za dwa miesiące Świdnik będzie gospodarzem Air Festiwalu – wielkiej lotniczej imprezy. W ubiegłym tygodniu Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku, który wspólnie z Urzędem Miasta organizuje to wydarzenie, ogłosił, że do grona zaproszonych na nie wirtuozów pilotażu i podniebnych ewolucji dołączyli Wojciech Gawroński i Janusz Gąsienica. Obaj piloci zaprezentują w Świdniku niesamowite akrobacje śmigłowcami CH-7.
Z pokazami możliwości tej niewielkiej, ale zwinnej, maszyny obaj piloci objeździli już wiele pokazów lotniczych w kraju. Byli na radomskim Air Show, Małopolskim Pikniku Lotniczym w Krakowie, pokazach w Iławie, Nowym Targu, Gliwicach, Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie. Publiczność Świdnik Air Festivalu zobaczy w ich wykonaniu pokaz pilotażu synchronicznego, zawisy, obroty o 180 i 360 stopni, a nawet start do tyłu, lot na boki, przelot z hamowaniem i zawisem. Nie można tego nie zobaczyć! (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here