Kolejne wyróżnienie dla Mleczarni

1050 niezależnych detalistów z całej Polski zdecydowało o kolejnym wyróżnieniu dla krasnostawskiej Mleczarni. Tym razem nagrodzono kefir 400 g, który zdobył certyfikat Hit Handlu 2021.

Plebiscyt Hit Handlu jest realizowany nieprzerwanie od 20 lat przez wydawcę miesięcznika Handel i jest ważnym głosem detalistów, który pozwala definiować preferencje zakupowe Polaków i trendy rynkowe. Badanie składało się z dwóch etapów. Najpierw przeanalizowano 540 mln paragonów, dzięki czemu wyłoniono trzy najlepiej sprzedające się produkty w danej kategorii.

Potem ankieterzy przeprowadzili rozmowy z 1050 detalistami (kierownikami i właścicielami sklepów), pytając o to, który z produktów sprzedaje się najlepiej w danej kategorii. W ten sposób nagroda Hit Handlu 2021 trafiła do krasnostawskiej Mleczarni, wyróżnionej za kefir 400 g. Informacja o triumfie OSM Krasnystaw trafiła do 80 tys. czytelników miesięcznika „Handlu”, 100 tys. użytkowników portalu gazety, a także tysięcy słuchaczy nowej serii podcastów „Handlu”. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here