Kolejni nowi gracze w Arce

Jakub Szydlik, Jakub Peszko, Grzegorz Jacznik i Patryk Szwaradzki to siatkarze, których oficjalnie zaprezentowała Arka Chełm w ubiegłym tygodniu.


ChKS Arka się zbroi. Kolejny tydzień przyniósł kolejne ciekawe transfery do chełmskiego klubu. W drużynie pojawili się nowi gracze: Jakub Szydlik, Patryk Szwaradzki, Jakub Peszko i Grzegorz Jacznik. Szydlik przyjechał do Chełma z Wisły Płock. To atakujący, medalista mistrzostwo Polski juniorów, którego zadaniem ma być wspierania innego nowego zawodnika – Patryka Szwaradzkiego. Szwaradzki to z kolei atakujący, który w ostatnim sezonie walnie przyczynił się do pozostania PSG Stal Nysa w Plus Lidze.

– Dobrze znany kibicom z wprowadzenia Ślepsk Malow Suwałki do elity, gdy w mistrzowskim sezonie rozegrał 33 spotkania, zdobył 320 punktów – informuje Gabriel Wlaź z Arki. Kolejny nowy siatkarz w chełmskim zespole to Jakub Peszko – przyjmujący, który grał m.in. w: Resovii, MKS Będzin, BKS Visła Proline Bydgoszcz i LUK Lublin. – W Arce ma być człowiekiem orkiestra, do czasu zakończenia rehabilitacji barku będzie pełnił role libero oraz pomagał trenerowi Bartłomiejowi Rebzdzie – dowiadujemy się.

Czwartym z nowych graczy Arki jest Grzegorz Jacznik, rozgrywający, który dyrygował grą Zaksa Strzelce Opolskie na parkietach I ligi oraz Zaksa Kędzierzyn Koźle w meczach Pucharu Polski. Kolejne dobre wieści, jakie napłynęły z chełmskiego klubu to fakt, że w drużynie na kolejny sezon na pewno zostaną: Bartłomiej Giza, Rafał Cabaj, Jaromir Orlicz i Kacper Kędra. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here