Kompetentni w sieci

Urząd Miasta Świdnik zaprasza mieszkańców do udziału w projekcie „Rozwój kompetencji cyfrowych”. To propozycja dla tych, którzy chcieliby lepiej sobie radzić z obsługą internetu.
– W projekcie może wziąć udział każdy mieszkaniec Świdnika, który ma więcej niż 25 lat i czuje, że niezbyt dobrze radzi sobie z obsługą internetu – mówi Karol Łukasik, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Świdnik.


W harmonogramie szkolenia przewidziane są m.in. zajęcia na temat prowadzenia biznesu w sieci oraz bankowości internetowej i transakcji w sieci. Nabór uczestników do projektu już się rozpoczął. Potrwa do momentu skompletowania pełnej listy, najpóźniej do 4 stycznia 2019 roku. Decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dokumenty rekrutacyjne można otrzymać w biurze projektu w Urzędzie Miasta, ul. Stanisława Wyspiańskiego 27, pokój 319 oraz na stronie www.swidnik.pl. Projekt „Rozwój kompetencji cyfrowych” realizowany jest w ramach projektu „Rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców gmin Polski Południowo-Wschodniej”, współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa. (w)