Konkursy dla szkół rozstrzygnięte!

Kupony policzone! Szczególnie dużo trafiło ich do redakcji w ostatnim tygodniu konkursu.

 

Tytuł „Wychowawca Roku” otrzymuje Dariusz Stocki z Zespołu Szkół w Strachosławiu, na drugim miejscu zgodnie z liczbą oddanych głosów uplasowała się Barbara Mazurek z PSG w Chełmie a na trzecim Bogumiła Kalińska z Zespołu Szkół w Pawłowie. Postanowiliśmy nagrodzić również drugie i trzecie miejsce w tej kategorii nagrodami niespodziankami, dziękując tym samym za wielkie zaangażowanie w zabawę konkursową wszystkich uczniów i rodziców .
Pierwsze miejsce w kategorii przedszkoli i szkół podstawowych otrzymuje klasa 0a ze Szkoły Podstawowej w Rejowcu, drugie miejsce Grupa Starszaków z Przedszkola Samorządowego w Dorohusku, na trzecim – klasa II B ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Chełmie.
Na spotkanie klasowe w Masters Bowling & Bilard może umawiać się klasa Dariusza Stockiego z Zespołu Szkół w Strachosławiu, dodatkowo wychowawca otrzyma od nas nagrodę rzeczową w postaci sprzętu RTV-AGD. Na kinder party do Rancza Budrysa zapraszamy klasę O ze Szkoły Podstawowej w Rejowcu. Wielkie paczki wypełnione grami planszowymi, układankami, puzzlami, książkami, przyborami szkolnymi itp. otrzymają od nas: dzieci z Przedszkola Samorządowego w Dorohusku (grupa starszaków) i klasa II B ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Chełmie. O dodatkowych nagrodach za drugie i trzecie miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych poinformujemy w następnym wydaniu „Nowego Tygodnia”. Na łamach naszego tygodnika zaprezentujemy sylwetki pięciu wychowawców, którzy zajęli miejsca od 1 do 5.
Specjalną nagrodę w postaci roweru miejskiego, którą ufundował właściciel sklepów Składnica Sportowa i Trial, w Chełma otrzymuje Aleksandra Dudek z klasy III Gimnazjum w Pawłowie.
Dziękujemy za tak licznie oddane głosy na wychowawców oraz szkoły i przedszkola. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Po szczegóły dotyczące odbioru nagród zapraszamy do siedziby redakcji od czwartku, 9 czerwca.