Kopali w Siennicy Różanej

SP Wierzbica

Za nami siódma edycja halowego turnieju piłki nożnej szkół podstawowych o puchar dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej.

W tym roku w rozgrywkach wzięło udział osiem szkół z powiatów krasnostawskiego i chełmskiego, z Wierzbicy, Siedlisk Drugich, Rudnika, Izbicy, Siennicy Różanej, Siennicy Nadolnej, Żółkiewki i Małochwieja Dużego. Uroczystego otwarcia turnieju dokonał dyrektor ZSCKR Stanisław Buk. Po emocjonujących rozgrywkach najlepszą drużyną okazała się SP w Wierzbicy.

Kolejne miejsca zajęli: 2. SP z Siedlisk Drugich, 3. SP z Izbicy, 4. SP z Siennicy Nadolnej, 5. SP z Rudnika, 6. SP z Żółkiewki, 7. SP z Siennicy Różanej, 8. SP z Małochwieja Dużego. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, dyplom i upominki, których wręczenia dokonali: dyrektor Stanisław Buk oraz wicedyrektor Ewa Dobrzańska-Mochniej.

O sportową rywalizację w duchu „fair play” zadbali sędziowie Chełmskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej – Izabela Malinowska, Piotr Kawiński i Stanisław Urbankiewicz. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here