Koronawirus uderzył w Fajsławice

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiczną i mając na uwadze ochronę zdrowia mieszkańców gminy oraz pracowników urzędu gminy Fajsławice, wójt Janusz Pędzisz podjął decyzję o ograniczeniach w pracy urzędu.

29 września wójt Janusz Pędzisz wydał zarządzenie w sprawie ograniczenia działalności urzędu gminy Fajsławice. Wszystko przez pojawienie się na jej terenie przypadku zakażenia koronawirusem. – Ogranicza się działalność urzędu w zakresie obsługi interesantów do wykonywania wyłącznie zadań niezbędnych dla obywateli – czytamy w oświadczeniu wydanym przez Pędzisza.

I dalej: – Ogranicza się działalność urzędu w zakresie obsługi klientów do przyjmowania po jednej osobie zaopatrzonej w środki ochrony osobistej, maseczki, przyłbice, bez osób towarzyszących. Załatwianie spraw będzie się odbywało poprzez zgłoszenie pracownikowi sekretariatu urzędu, w jakiej sprawie lub z którym pracownikiem interesant chce się skontaktować.

Załatwianie spraw może się odbywać również po uprzednim kontakcie telefonicznym z właściwym pracownikiem urzędu. Zaleca się korzystanie z możliwości załatwiania spraw przez internet, e-PUAP, drogą e-mailową lub telefoniczną – mówi wójt Pędzisz. Tel. do gminy Fajsławice: 81 58 53 002. Mail: sekretariat@fajslawice.eu. Zmiany organizacji pracy urzędu obowiązują od 29 września do odwołania. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here