Koronawirus zabrał pedagoga

– Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Andrzeja Wojtaszka, wieloletniego pracownika i absolwenta I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie – czytamy na stronie internetowej szkoły. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że mężczyzna był zarażony koronawirusem.


Andrzej Wojtaszek był nauczycielem informatyki związanym z placówkami oświatowymi powiatu krasnostawskiego. Ostatnio uczył w I LO. Zmarł 17 stycznia 2021 r., nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że cierpiał na Covid-19. – Wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim składają: Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Wł. Jagiełły w Krasnymstawie – czytamy na stronie szkoły. Z Covid-19 walczy też dyrektor I LO.

Dzienny raport zakażeń z ubiegłego tygodnia w powiecie krasnostawskim wygląda następująco: 18 stycznia – trzy osoby zakażone, 19 stycznia – 20 osób zakażonych (zmarły 3 osoby z chorobami współistniejącymi), 20 stycznia – 13 osób zakażonych (zmarła 1 osoba z powodu Covid-19), 21 stycznia – 14 zakażonych (zmarła 1 osoba), 22 stycznia – 4 osoby zakażone (zmarła 1 osoba). (i)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here