Krasna Ekipa najlepsza przy siatce

W hali Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Krasnymstawie rozegrano coroczny, grudniowy turnieju piłki siatkowej. Zwyciężyła Krasna Ekipa.


W tym roku do turnieju przystąpiło zgłosiło się rekordowo dużo, bo aż 12 zespołów. Niestety jedna z nich, TKKF Chełm, ostatecznie do Krasnegostawu nie przyjechała i przegrała wszystkie mecze walkowerem.

W sobotę rywalizowano w grupach, a w niedzielę o miejsca medalowe. Oto wyniki ćwierćfinałów: Emeryci i Renciści – Lemury 2:1, Janów Lubelski – Krasna Ekipa 0:2, KPS Krasnystaw – Opieka 2:0, Ananaski – GUKS Modliborzyce 0:2. Półfinały: Emeryci i Renciści – KPS Krasnystaw 2:1, Krasna Ekipa – GUKS Modliborzyce 2:1. W finale Krasna Ekipa pokonała Emerytów i Rencistów 2:0, a w meczu o 3 miejsce GUKS wygrał 2:0 z KPS Krasnystaw. Najlepszym rozgrywających został Miłosz Rogowski z KPS Krasnystaw, najlepszym atakującym Tomasz Błaszczak z Krasna Ekipa, a najwszechstronniejszym zawodnikiem Kamil Gański z Emeryci i Renciści. Zawody sędziował Daniel Kalman i Jan Kazimierczak.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. Krasna Ekipa, 2. Emeryci i Renciści, 3. GUKS Modliborzyce, 4. KPS Krasnystaw, 5-8. Lemury, Janów Lubelski, Opieka, Ananaski, 9-12. Dołhobyczów, PKS Marianie, Krasny Team, TKKF Chełm. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here