Kraśniczyn wsparł seniorów na święta

Gmina Kraśniczyn pamięta o swoich mieszkańcach, zwłaszcza seniorach. Przed świętami Bożego Narodzenia osobiście odwiedziły ich wójt Monika Grzesiuk oraz kierownik GOPS Beata Cichosz. Były życzenia i upominki.

W tym roku trafiły one do 50 najbardziej potrzebujących mieszkańców gminy Kraśniczyn. Świąteczna pomoc była możliwa dzięki żywności przekazanej w formie darowizny przez Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Cegiełkę dołożyli również członkowie społeczności Szkoły Podstawowej w Kraśniczynie, którzy wykazali się życzliwością i wrażliwością na potrzeby innych, włączając się do akcji „Dobra paczka” i podzielili się produktami żywnościowymi z najbardziej potrzebującymi.

Uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu dodatkowo wykonali własnoręcznie kartki z życzeniami świątecznymi, które zostały dołączone do paczek. – Z wielką radością przyłączyłam się do akcji wsparcia seniorów na święta i odwiedziłam mieszkańców gminy żeby wręczyć im świąteczny upominek i życzyć wszelkiej pomyślności na święta i nowy rok – dodaje wójt. (k)