Krasnostawski lek na koronawirusa?

Bogusław Domański, właściciel firmy Krautex i radny powiatu krasnostawskiego, przekonuje, że znalazł doskonałe lekarstwo na koronawirusa i wywoływaną przez niego chorobę Covid 19. To olejek tymiankowy, koniecznie pozyskany jedynie z naturalnych składników. – Pomógł już wielu osobom – zapewnia B. Domański.

Bogusław Domański to właściciel firmy Krautex z Łopiennika Górnego, zajmującej się przetwarzaniem i produkcją ziół, a także aktywny radny powiatu krasnostawskiego. Niebawem jego firma zamierza wypuścić na rynek olejek tymiankowy, który, jak zapewnia Domański, ma doskonałe właściwości lecznicze. – Wiedzieliśmy już z literatury, że pomaga w zwalczaniu wirusów grypy, HPV, HSV i bakterii, a także drożdży. Oprócz tego, podarowaliśmy go kilkunastu osobom, które chorowały i miały pozytywny wynik testu na Covid-19. Wszystkie osoby wyzdrowiały w ciągu kilku dni.

Próba jest mała i oczywiście wymaga to dalszych badań ale efekty stosowania naszego olejku eterycznego z tymianku są naprawdę obiecujące – mówi B. Domański. Właściciel Krautexu podkreśla, że olejek taki cechuje się wysoką skutecznością tylko i wyłącznie wtedy, gdy jest w 100 procentach pozyskany z roślin. – Na naszym rynku jest kilka firm dystrybujących tzw. olejki tymiankowe, ale z kilkumiesięcznej analizy przeprowadzonej w naszym laboratorium wynika, że w najprawdopodobniej nie są to stuprocentowe olejki eteryczne.

Jednym z pierwszych czynników, który powinien u konsumenta wzbudzić wzmożoną czujność jest zbyt niska cena. Z prostej arytmetyki wynika, że nie jest możliwe, aby czysty olejek eteryczny był sprzedawany za kilka czy kilkanaście złotych za 10 ml – zauważa radny powiatowy. Krautex podjął wyzwanie i wyprodukował olejek tymiankowy jedynie na bazie naturalnych składników roślinnych.

Można go wykorzystać do inhalacji, kąpieli czy po odpowiednim rozcieńczeniu stosować bezpośrednio na skórę. Według Domańskiego stosowanie czystych olejków eterycznych to bardzo ciekawy trop w walce z chorobami. – Dziwię się, że poświęca się temu tak niewiele uwagi, przecież właściwości lecznicze olejku tymiankowego są znane od setek lat, a skutków ubocznych podczas stosowania jest stosunkowo mało i są dobrze opisane.

Jednak, jako że substancja ta jest wyjątkowo silna to na te kilka aspektów trzeba uważać. Z literatury wynika, że przy zastosowaniu zbyt dużych dawek olejek eteryczny z tymianku może powodować oparzenia skóry. Trzeba również chronić oczy, a także nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży. Domański zapowiada, że zamierza jeszcze zbadać olejek przy współpracy z lekarzami czy naukowcami.

Udało się nam porozmawiać z panem Zbigniewem, który stosował olejek wyprodukowany w Krautexie. – Moja żona zachorowała na Covid 19, ja nie robiłem testu, ale siedziałem z nią na kwarantannie. W końcu też zacząłem chorować, miałem wysoką gorączkę, potworne bóle głowy, straciłem węch choć smak pozostał – wylicza. Przez wspólnych znajomych Zbigniew otrzymał olejek tymiankowy wyprodukowany w firmie

B. Domańskiego. – Już po pierwszym dniu inhalacji przestała mnie boleć głowa, a po dwóch dniach spadła gorączka. Szybko wyzdrowiałem, żona też. Jesteśmy pewni, że to dzięki temu olejkowi – mówi. Pan Zbigniew podkreśla by napisać, że osobiście nie zna Bogusława Domańskiego. – Nigdy go nie widziałem, chciałem mu jednak bardzo podziękować za pomoc – podsumowuje. (kg)

9 KOMENTARZE

  1. Byłam chora miałam typowe objawy grypy czy też covid. Wysoką gorączkę, ból kości, utrata smaku i węchu. Olejek tymiankowy stosowałam dwa razy dziennie smarując brzuch, plecy, uda i stopy. Pierwszego dnia miałam 39°C i straszny ból kości. Na drugi dzień temp.spadła do 37°C ból kości nadal doszła utrata węchu i smaku. Trzeciego dnia temp.juz nie miałam ,ból znacznie się zmniejszył Czwartego dnia czułam się już zdrowa, siły powróciły, bólu już nie miałam. Węch i smak powrócił u mnie po 3 dobach stosowania inhalacji z olejku. Jestem pod wrażeniem stosowania tego olejku i polecam go wszystkim.

  2. Byłam chora, miałam typowe objawy grypy czy też covid. Wysoką gorączkę, ból kości, utrata smaku i węchu. Olejek stosowałam dwa razy dziennie, smarując brzuch, plecy, uda i stopy. Pierwszego dnia miałam 39 °C gorączki i straszny ból kości. Na drugi dzień temp.spadła do 37 °C , ból kości nadal doszła utrata węchu i smaku. Trzeciego dnia temp.juz nie miałam, ból znacznie się zmniejszył. Czwartego dnia czułam się już zdrowa, siły powróciły, bólu już nie miałam. Węch i smak powrócił u mnie po 3 dobach stosowania inhalacji z olejku. Jestem pod wrażeniem stosowania tego olejku i polecam go wszystkim.

  3. I wszystko by się zgadzało, gdyby oprócz właściwości leczniczych olejku tymiankowego,ci co uprawiają tymianek otrzymali godziwą zapłatę , a nie tak jak już 10 lat ta sama cena!! A KOSZTY ROSNĄ!

  4. Potwierdzam. Też stosowałam olejek tymiankowy Pana Bogusława przy covidzie i olejek ten zdecydowanie przyczynił się do szybszego powrotu do zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here