Krzywe triumfuje w Olszance

Na boisku sportowym w Olszance w gminie Łopiennik Górny jednostki OSP z gmin Łopiennik Górny i Fajsławice rywalizowały w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. Zwyciężyło OSP w Krzywem.

Otwarcia zawodów dokonał prezes zarządu gminnego OSP w Łopienniku Górnym Jerzy Szadura, który powitał m.in.: Dariusza Pylaka – komendanta powiatowego PSP w Krasnymstawie, Witolda Boruczenkę – przewodniczącego rady powiatu, Zbigniewa Ostrowskiego – zastępcę prezesa powiatowego OSP w Krasnymstawie, wójta Fajsławic Janusza Pędzisza oraz wójta Łopiennika

Artura Sawę. Zawody sędziował Kamil Bereza z KP PSP Krasnystaw. Strażacy ochotnicy rywalizowali w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. Zawody międzygminne zdominowały jednostki gminy Łopiennik Górny. Wygrało OSP w Krzywem przed OSP w Olszance i OSP w Łopienniku Dolnym. Wśród jednostek gminy Fajsławice najlepsza okazała się OSP w Siedliskach Drugich, a kolejne miejsca zajęli: 2. Marysin, 3. Ksawerówka, 4. Fajsławice. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here