Kto pyta, nie błądzi

Jak zacząć działalność gospodarczą? Jakie są formy i sposoby rozliczania z podatku dochodowego? Jakie formy wsparcia są przewidziane?
Lubelski Miejski Urząd Pracy zaprasza wszystkich bezrobotnych mieszkańców miasta do skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów z zakresu szeroko pojętych ubezpieczeń społecznych, rozpoczynania działalności gospodarczej, sposobów rozliczania się z fiskusem z podatku dochodowego od osób fizycznych, zgłaszania rejestracyjnego VAT, składania deklaracji za pośrednictwem Internetu dla osób bezrobotnych oraz różnych, możliwych form wsparcia. Porad będą udzielać pracownicy ZUS, KRUS, Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie, Pierwszego Urzędu Skarbowego oraz Miejskiego Urzędu Pracy.
Konsultacje odbywają się cyklicznie w Miejskim Urzędzie Pracy, który znajduje się przy ul. Niecałej 14. Eksperci przyjmują wszystkich zainteresowanych tematem w pokoju nr 203 na drugim piętrze. Spotkania będą odbywać się od godziny 8 rano do 11.30 w dniach : 23 lutego, 23 marca, 20 kwietnia, 25 maja i 22 czerwca tego roku.
Joanna Niećko