Kto rysuje samochody?

500 zł nagrody dla osoby, która pomoże ustalić, kto rysuje samochody w Siennicy Królewskiej Dużej w gminie Siennica Różana. Nagrodę za wskazanie sprawcy zadeklarował jeden z internautów poprzez profil spotted Krasnystaw.

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na facebookowym profilu spotted Krasnystaw pojawił się przepełniony złością wpis: „Pozdrawiam i przestrzegam. Przestrzegam przed ludzkim śmieciem, który rysuje samochody w Siennicy Królewskiej Dużej – jeśli to czytasz, to wiedz, że przeglądamy monitoring i nawet jeśli nie uda się namierzyć kim jesteś (nagroda pieniężna 500 zł za wskazówkę aby uchwycić delikwenta gwarantowana – jeśli zostałeś dotknięty, lub wiesz coś na ten temat zostaw komentarz), to karma Cię zniszczy, bo jesteś generalnie zerem. Przez takich jak ty nasz kraj wygląda, jak wygląda – przez zera, które same nie potrafią nic osiągnąć, a swoją frustrację przenoszą na innych. Jest to zwyczajnie żałosne. No i szczerze mam nadzieję, że sam osobiście cię znajdę, a wtedy biada ci, bo nie masz pojęcia z kim zadarłeś”.

W sieci zawrzało. Część mieszkańców gminy Krasnystaw pochwaliła autora apelu. – „Oby udało uchwycić się osobę, która dewastuje, zero pozostanie zerem” – skomentował Kamil. „Trzymam kciuki za powodzenie akcji” – dodał Łukasz. „Wpierd… musi dostać” – podkreślił Eric. Stefania zauważyła z kolei, że od autora wpisu „powiewa gangsterką”, a Jacek dodał, że „gość, co to pisał, chyba za dużo filmów się naoglądał”. (k)